Skip to the main content

NOS: samenvatting DVO-GG, live bij LDODK-BW

De NOS is komende zaterdagavond 22 januari met een cameraploeg aanwezig bij het Korfbal Leagueduel tussen DVO/Accountor en GG/IJskoud de Beste. Een samenvatting van het duel in poule B wordt uitgezonden in het late Sportjournaal (NPO1, 23.26 uur).

Op zondag 30 januari zendt de NOS de wedstrijd LDODK/Rinsma Modeplein vs. Blauw-Wit (poule A, 16.00 uur) live (!) uit.

Eerder dit Korfbal Leagueseizoen zond de NOS al een samenvatting uit van het (openings)duel tussen PKC/Vertom en DOS’46.

Gerelateerde artikelen

Korfbal League Recap '24/'25 - 18
Competitie
Korfbal League Recap '24/'25 - 18
De laatste reguliere speelronde van seizoen '24/'25. Met daarin de beslissing in de strijd om het laatste play-off ticket, tussen PKC en Blauw-Wit én de strijd om plek acht en dus direct lijfsbehoud tussen Unitas en HKC. Beter wordt het niet!
Lees meer
Korfbal League Recap '24/'25 - #17
Competitie
Korfbal League Recap '24/'25 - #17
De zeventiende ronde van de Kenonz Korfbal League, waarin PKC zich herpakte en won van DVO, LDODK met ruime cijfers won van HKC en daarmee de koppositie overnam en Unitas en DOS '46 elkaar in evenwicht hielden, waardoor Unitas plek acht steviger in handen neemt. Zondagmiddag kwam Blauw-Wit in eigen hal te kort tegen KZ.
Lees meer
Korfbal League Recap '24/'25 - #16
Competitie
Korfbal League Recap '24/'25 - #16
De strijd om plek vier is nog niet beslist: KZ en PKC deelden de punten en Blauw-Wit verloor in Drachten. Ook plek acht is nog niet vergeven; HKC pakte heel belangrijke punten bij KCC en zag Unitas verliezen van DVO. De speler en speelster van de maand werden zondagmiddag uitgereikt: Fleur Hoek en Niels Stuurstraat werden in het zonnetje gezet.
Lees meer

Topartikelen

Start Kenonz Korfbal League '24/'25
Kies je poule